З аеропорту "Херсон" відкрито новий авіарейс у Тбілісі

11.06.2021 19:05:00
З аеропорту "Херсон" відкрито новий авіарейс у Тбілісі

Всього дві години і Ви у сонячній Грузії. Сьогодні у херсонському аеропорту відкрили новий авіарейс авіакомпанії Bees Airline за маршрутом «Тбілісі – Херсон –Тбілісі». Літак традиційно зустріли водяною аркою. 

Продаж авіаквитків на міжнародні регулярні рейси Bees Airline розпочався ще у квітні. Пасажири, які прилетіли до Херсона розповідають, раді відкриттю авіасполучення, особливо відзначають комфортний графік та цінову політику авіаквитків. 

Представник авіакомпанії Bees Airliners Віталій Мірчук зазначив, рейс вдалось відкрити завдяки злагодженій співпраці компанії, туристичних агенцій, керівництва аеропорту та представників влади.

На відкриття авіарейсу завітав заступник голови Херсонської облдержадміністрації Андрій Шибаєв, який наголосив на важливості розвитку летовища і запевнив, співпраця із новою українською лоукост компанією надасть додатковий поштовх розвитку туристичного і бізнес-потенціалу Херсонщини.
 
«Можливість вільно подорожувати – це можливість вивчати світ. Від імені очільника області Сергія Козиря, який зараз перебуває на Міжнародному інвестиційному форумі, передаю вітання та подяку всім, хто долучився до відкриття цього рейсу. Відтепер жителі Херсонщини зможуть літати до Тбілісі без пересадок і за доступними цінами. І ми завжди раді вітати на Херсонщині гостей із Грузії. Впевнений, мережа польотів з Херсона буде розширюватися і далі», - зазначив Андрій Шибаєв.

Вартість перельоту стартує з 996 грн в один напрямок. Рейси будуть виконуватись щоп’ятниці та щовівторка.Корисні посилання