За ініціативи керівництва Херсонської обласної державної адміністрації в області створено та діє Обласний антикризовий штаб з питань забезпечення населення груп ризику гуманітарною допомогою в умовах карантину. 

24.12.2020 16:40:11
За ініціативи керівництва Херсонської обласної державної адміністрації в області створено та діє Обласний антикризовий штаб з питань забезпечення населення груп ризику гуманітарною допомогою в умовах карантину. 

    З метою надання допомоги незахищеним верстам населення до роботи Обласного антикризового штабу долучилися громадські організації, меценати, благодійні організації, великі аграрні підприємства області, а також середні та дрібні сільгосптоваровиробники, волонтери та інші небайдужі громадяни в цей нелегкий для нас та країни час. 

    Продовольчі запаси поповнюються лише за рахунок небайдужих представників бізнесу та аграріїв області у вигляді продовольчої продукції: овочі, макарони, крупи, борошно, печиво тощо. 

    Щиро вдячні нашим аграріям та підприємствам за надану допомогу: ТОВ ВКФ «АРІС ЛТД», ПАТ «Херсонський хлібокомбінат», ФОП Червєнков, ПАТ «Херсонський КХП», ТОВ «Херсонська кондитерська фабрика» (м.Херсон), ФОП Серпутько (Голопристанський район), ТОВ «Град.Ка.Агро» (Великолепетиський район), ТОВ «ТД «Зоря-Плюс»  (Чаплинський район), Агрофірма радгосп «Білозерський» (Білозерський район), ФГ «Інтегровані агросистеми» (Голопристанський район), СВК «Борозенське» (Великоолександрівський район).
    Щодня охочі допомогти приєднуються до фасування продуктових наборів, доставки їх за адресами міста тим хто їх особливо потребує. 

    Херсонська обласна державна адміністрація приділяє особливу увагу дітям, які перебувають на обліку служби у справах дітей, як такі що знаходяться у складних життєвих обставинах та потрапили до груп ризику в умовах карантину і потребують першочергової гуманітарної допомоги, саме тому сьогодні завдяки роботі Обласного антикризового штабу, продуктові набори вирушили до таких дітей.
    Ми висловлюємо велику подяку волонтерам ГО «Спілка осіб з інвалідністю «Рідна Земля» за підтримку та допомогу в доставці цих продуктових наборів дітям. 

Дякуємо нашим аграріям та підприємствам, волонтерам та громадським організаціям, які у рамках Обласного антикризового штабу області допомагають людям у цей напружений час!!!

Корисні посилання