Забезпечення якісного постачання питної води населенню на контролі облдержадміністрації

13.07.2018 15:50:26
Забезпечення якісного постачання питної води населенню на контролі облдержадміністрації

Сьогодні, 13 липня, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Вадима Чабана відбулося позачергове засідання регіональної  комісії  з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Було розглянуто ряд важливих питань, зокрема забезпечення якісного постачання питної води населенню та об’єктам критичної інфраструктури, які забезпечують його життєдіяльність.

Доповідаючи з зазначеного питання заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Іван Чорний повідомив, що для покращення ситуації з якістю питної води населенню та водовідведенням в області реалізується обласна програма «Питна вода Херсонщини» на 2012-2020 року, основним напрямком якої є забезпечення якісним цілодобовим питним водопостачанням мешканців населених пунктів області та поліпшення навколишнього природного середовища.

Крім того, за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році завершено роботи об’єкту «Будівництво водопостачання смт Комишани», виконано перший етап робіт з капітального ремонту мережі водопостачання смт Горностаївка, завершення робіт буде продовжено у 2018 році.

Також члени комісії обговорювали питання щодо виконання рішення регіональної комісії стосовно вжиття заходів на каналізаційних мережах та очисних спорудах м. Скадовська.

За результатами виступів та з урахуванням обговорення, комісією  прийнято ряд важливих  рішень та затверджено низку заходів.Корисні посилання