“Забутькуватість” коштувала херсонському бізнесмену 25,7 тис. гривень

26.09.2016 13:42:31
“Забутькуватість” коштувала херсонському бізнесмену 25,7 тис. гривень

Нещодавно, Одеський апеляційний адміністративний суд підтримав позицію фіскального органу області та підтвердив херсонському підприємству податкові зобов’язання з податку на додану вартість на суму 25,7 тис.гривень.

Херсонський бізнесмен включив до податкового кредиту суму ПДВ на підставі податкової накладної продавця. Але, “забув” перевірити факт реєстрації цієї податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) на момент подання підприємством – продавцем декларації з ПДВ. Доказом мала бути квитанція з ЄРПН про прийняття податкової накладної. Однак, під час проведення камеральної перевірки його декларації з ПДВ, такої квитанції він не зміг надати інспекторам фіскального відомства.

Враховуючи зазначене, Одеський апеляційний адміністративний суд погодився із доводами фіскалів – апелянтів щодо неправомірності включення підприємством до складу податкового кредиту суми ПДВ за податковою накладною постачальника, яка не була зареєстрована в ЄРПН на момент подання підприємством декларації з ПДВ .

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області

Корисні посилання