Започатковано нову відзнаку – аншлаг «Будинок відповідальних власників»

16.09.2017 06:12:08

Напередодні  Дня міста, 14 вересня, в Дніпровському районі відзначили переможців огляду-конкурсу на «Краще об’єднання співвласників багатоквартирних будинків».

Конкурс традиційний, проте цього року вирішили змінити формат проведення і керівництво району разом зі спонсорами, подарунками та нагородами вирушили в гості до переможців-відзначення кращих вперше відбувалося у дворах будинків-переможців. Голова Дніпровської районної у м. Херсоні ради Владислав Кондратов, разом із привітаннями з перемогою, словами вдячності за співпрацю, вручав вперше започатковану у районі відзнаку - аншлаг «Будинок відповідальних власників». Відповідальних власників багатоповерхівок, за зверненням виконавчого комітету, вирішили підтримати керівники гіпермаркету «Епіцентр» - переможці отримали щедрі сертифікати на покупку необхідної для благоустрою техніки, садових інструментів, інших потрібних справжнім господарям речей.  За багаторічною традицією переможців конкурсу привітав депутат Херсонської міської ради Артем Кияновський.

У кожному дворі люди зібрались разом, сім′ями, з дітьми, домашніми улюбленцями. Власники показували свої під’їзди, в яких охайно і чисто, дитячі майданчики, доглянуті власними руками і працею клумби з квітами, газони. Звісно, розповідали і про свої проблеми, але з переконанням, що разом можливо вирішити все. Слова вдячності звучали і від голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, які підкреслювали, що зробити будинок комфортним для проживання можливо лише за підтримки мешканців, розуміння та готовності працювати разом. Тож тепер в Дніпровському районі є три володаря відзнаки «Будинок відповідальних власників» - переможці конкурсу-огляду на «Краще об’єднання співвласників багатоквартирних будинків». Третє місце здобуло ОСББ «Східний,40» Кіндійське шосе, 40 (голова Юрій Ляховський) ; ІІ місце здобули мешканці ОСББ «Фактор» по вул. 28 Армії, 4 (голова Ольга Ревук). Переможцем конкурсу стало ОСББ «Добробут-1», провулок Смоленський, 61 (голова Юрій Кузьменко).

Голова районної ради Владислав Кондратов, вітаючи власників, підкреслив, що ОСББ – це краща форма управління багатоквартирним будинком, а те, наскільки успішним та ефективним буде управління, наскільки затишним та комфортним буде життя в будинку, залежить від власників, їх ініціативності та згуртованості, готовності разом працювати та вирішувати всі питання. Районна влада завжди підтримує будь-які ініціативи 128 об′єднань співвласників багатоквартирних будинків, створених у міській частині району, щодо створення комфортних умов проживання, впровадження енергоефективних технологій та реалізації інших соціальних проектів. ОСББ в Дніпровському районі є учасниками грантових програм з енергозбереження, з районної програми «Благоустрій, розвиток соціальної та транспортної інфраструктури району» виділяються кошти на впровадження роздільного збору сміття та встановлення контейнерів під ПЕТ-пляшки – цей проект знайшов особливу підтримку, оскільки «живі» кошти, отримані за утилізацію пластикових пляшок, дозволяють швидко вирішувати нагальні проблеми будинку – замінити лампочки у під′їздах, замки у підвалах, придбати розсаду, садовий реманент тощо.

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради висловлює вдячність усім  відповідальним власникам за активну життєву позицію, створення благоустрою та комфорту. Особливі слова вдячності головному спонсору огляду - конкурсу «Краще об’єднання співвласників багатоквартирних будинків» - гіпермаркету будівельних товарів «Епіцентр».

За інформацією прес-служби виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради

Корисні посилання