Заповідна природа Таврійського краю - нова виставка у Херсонському онкодиспансері

09.01.2019 07:13:50
Заповідна природа Таврійського краю - нова виставка у Херсонському онкодиспансері

4 січня у "Галереї життя" Херсонського обласного онкологічного диспансеру відбулося відкриття персональної фотовиставки директора Біосферного заповідника "Асканія-Нова" Віктора Гавриленка. Виставка має назву "Заповідна природа Таврійського краю" та складається із 40 фоторобіт, на яких зображені краєвиди і мешканці справжньої Перлини Херсонщини.

Віктор Гавриленко - заслужений природоохоронець України, член Національної спілки фотохудожників України, майже 30 років завідує Біосферним заповідником "Асканія-Нова" імені Ф. Е. Фальц-Фейна. "Фотографією я захопився багато років тому, коли заліз на дерево, висотою 25 метрів, щоб сфотографувати гніздо сірої чаплі. З того часу зроблені тисячі знімків. Ті, що представлені тут, у Галереї, це фрагменти мого повсякденного життя, тому що вивчати природу і не відображати її на фото було би невдячно по відношенню до неї," - зауважив Віктор Семенович.

З величезною любов'ю розповів автор про кожну світлину, представлену на виставці, про мешканців та природу "Асканії-Нова". Відвідувачі підкреслили, що це була наче екскурсія по заповідних куточках Херсонщини.

"Ми дуже радіємо співпраці із Віктором Семеновичем, та щиро дякуємо колективу заповіднику "Асканія-Нова", який виділив 60 саджанців екзотичних та рідкісних дерев та кущів із розпліднику в дендропарку, і вже у лютневі вікна ми зможемо висадити ці чудові рослини на нашій території" - підкреслила головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур.

 

Корисні посилання