Запрошуємо долучитись до впровадження соціального проекту з особистої, дорожньої та громадської безпеки «КОПи»

12.11.2019 06:48:22
Запрошуємо долучитись до впровадження соціального проекту з особистої, дорожньої та громадської безпеки «КОПи»

За ініціативою обласної державної адміністрації та підтримки управління патрульної поліції в Херсонській області Департаменту патрульної поліції, Головного управління Національної поліції, структурних підрозділів ОДА планується впровадження в області соціального проекту з особистої, дорожньої та громадської безпеки «КОПи» (Кмітливі Охоронці Порядку).

Основною метою даного проекту є забезпечення якісних змін у сфері громадської та дорожньої безпеки, підвищення рівня довіри та налагодження комунікації громади з поліцією, шляхом впровадження дієвих інструментів, інтерактивних продуктів для використання у позашкільній роботі та громадою м. Херсона та Херсонської області в цілому.

Вказаний соціальний проект дозволить підготувати підлітків – майбутніх охоронців порядку через подання теоретичних та практичних знань і навичок, навчити їх самообороні, наданню першої медичної допомоги, тощо.

У рамках реалізації проекту «КОПи» планується створення дитячого «автомістечка» з метою формування культури поведінки на дорозі. Крім того, на території створеного «автомістечка» у вечірній час проводити вуличний кінотеатр із показами соціальних роликів, проведення занять по безпеці дорожнього руху.

На сьогодні для впровадження проекту є потреба у фінансовій підтримці та залученні організацій і спонсорів для надання такої допомоги у зв’язку з відсутністю можливості фінансування проекту за бюджетні кошти.

Запрошуємо всіх охочих долучитись до впровадження проекту.Корисні посилання