Запрошуємо на відкриття ІІ Стратегічної сесії ГО «Студентське антикорупційне агентство»

18.04.2017 11:30:34
Запрошуємо на відкриття ІІ Стратегічної сесії ГО «Студентське антикорупційне агентство»

21 квітня об 12.30 в облдержадміністрації (І поверх, зал засідань) відбудеться урочисте відкриття ІІ Стратегічної сесії громадської організації «Студентське антикорупційне агентство», яке проводиться за підтримки голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва.

Під час стратегічної сесії учасники матимуть змогу поділитися напрацюваннями та обмінятися досвідом, отримати знання, які допоможуть в подальшому працювати та вирішувати проблемні питання, що постають перед територіальними відділеннями під час роботи, також буде обговорено та затверджено план роботи осередків.

На заході будуть присутні голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв; народний депутат України Олександр Співаковський; голова ГО «Молодіжна антикорупційна агенція» Микита Андрєєв; начальник управління освіти, науки та молоді ОДА Євген Криницький.

Студентське антикорупційне агентство – незалежне аполітичне всеукраїнське об’єднання студентів, громадських організацій, органів студентського самоврядування, створене з метою боротьби з корупцією у вищих навчальних закладах і вищій освіті України, розвитку студентського самоврядування та участі студентів у забезпеченні якості освіти. Саме у квітні Агентству виповнюється один рік.

Запрошуємо представників ЗМІ!Корисні посилання