Запрошуємо на зустріч з Ольгою Стефанішиною

15.12.2021 07:56:47
Запрошуємо на зустріч з Ольгою Стефанішиною

У вівторок, 21 грудня, о 17:00 відбудеться зустріч з віце-прем’єр-міністеркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгою Стефанішиною. Захід відбудеться в рамках проєкту "Women in Leadership Series". 

Під час зустрічі Ольга Стефанішина поділиться власними секретами, які допоможуть майбутнім жiнкам-лiдеркам легко приймати складні рішення і краще визначати пріоритети у різних сферах життя.

Тож не зволікайте та реєструйтеся за посиланням.  

Реєстрація триває до 19  грудня, кількість місць для участі офлайн обмежена. 

Захід вiдкритий для державних службовців, які працюють в установах, де реалізовується програма "Українська архітектура реформ", та експертів Команд підтримки реформ/Офісy Реформ.

Для участі в заході необхідно пред'явити один із таких документів: 

  • міжнародне свідоцтво вакцинації від COVID-19;
  • "жовтий" чи "зелений" внутрішній COVID-сертифікат;
  • чинну довідку про негативний результат (48 годин) ПЛР-тесту.

Паралельно відбуватиметься онлайн трансляція в Zoom, тож усі охочі також мають можливість  долучитися  до розмови онлайн в за посиланням.

Для того, щоб учасницi могли спілкуватися вільно, на зустрічах WLS не ведеться аудіо- чи відео-запису, а також застосовується правило "Chatham House".

Women in Leadership Series - це серія відвертих розмов з впливовими жінками, які представляють державний сектор, бізнес та наукові кола України. Їхня мета - допомогти розширити можливостi жiнок-лiдерок державного управління в Україні. Щоб бути в курсі всіх наших заходів WLS та можливостей Reformers Hub, приєднуйтесь до платформи за посиланням.

Reformers Hub - це iнiцiатива з обмiну знаннями в рамках програми «Українська архiтектура реформ 2.0» Reformers Hub сприяє обмiну знаннями серед експертiв державного сектору в Українi, розвиваючи спiльноту професiоналiв, вiдданих державнiй службi, взаємному обмiну досвiдом та особистiсному зростанню.

«Українська архiтектура реформ» - це комплексна програма технiчної допомоги, розроблена Європейським банком реконструкцiї та розвитку (ЄБРР), у партнерствi з Європейським Союзом, для пiдтримки важливих процесiв реформ в Українi. Програма фiнансується за рахунок Мультидонорського рахунку стабiлiзацiї та сталого розвитку в Українi (MDA), яким керує ЄБРР. Донорами MDA є Данiя, Фiнляндiя, Францiя, Нiмеччина, Італiя, Японiя, Нiдерланди, Норвегiя, Польща, Швецiя, Швейцарiя, Великобританiя, Сполученi Штати Америки та Європейський Союз в якостi найбiльшого донора.

Корисні посилання