Запрошуємо взяти участь у Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки «АгроExpo-2020»

23.09.2020 13:10:12
Запрошуємо взяти участь у Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки «АгроExpo-2020»

З 30 вересня по 03 жовтня 2020 року у м. Кропивницькому відбудеться Міжнародна Агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки «АгроExpo-2020».

Виставка  «АгроExpo»  проводиться вже восьмий рік поспіль і є найбільшою агропромисловою виставкою в Україні, яка має 125 000 м2 відкритої та 22 700 м2 критої виставкової площі, де буде представлено широку номенклатуру сільськогосподарської техніки як вітчизняних, так і зарубіжних брендів, а також пройде польова демонстрація техніки та технологій для агропромислового комплексу України на полігоні 16 га.

Виставка – це також місце проведення ділових форумів, спеціалізованих майданчиків для діалогу між представниками влади, великих машинобудівних компаній, топ-менеджерами іноземних і вітчизняних агрокорпорацій, а також експертами у сфері агропромислового комплексу міжнародного рівня.

У 2019 році участь у Виставці взяли 585 профільних компаній, серед них такі відомі іноземні бренди, як John Deer, Massey Ferguson, Horsh, Deutsche Agrartechnik, Lemken, Great Plains, Versatile та ін., а також вітчизняні – Elvorti, Лозівські машини, Укрсільгоспмаш, Завод Кобзаренка, Велес – Агро, Бердянські жниварки та ін. Загалом виставку відвідало більше 45 тисяч чоловік.

З програмою виставки можна ознайомитися за посиланням: https://www.ukragroexpo.com.

Запрошуємо суб’єктів агропромислової галузі взяти участь у Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки «АгроExpo-2020».

Корисні посилання