Засідання клубу «Спілкуймось»

17.11.2017 11:38:12
Засідання клубу «Спілкуймось»

15 листопада 2017 року в літературно-мистецькій залі центральної бібліотеки Каланчацької селищної ради проведено засідання клубу «Спілкуймось» під назвою «Чому у тижні сім днів?». Мета якого – ознайомити читачів з календарем, заглибитись в історію значення семи днів, довести, що доля людини залежить від дня народження, розповісти про повір’я, а найголовніше – виховувати бережливе ставлення до часу.

Захід підготували та провели Маргарита Молдован, бібліотекар відділу обслуговування центральної бібліотеки Каланчацької селищної ради, та Тетяна Петруненко, керівник клубу «Спілкуймось».

З Біблії ми знаємо, що світ був створений Богом за сім днів, з яких шість – Він працював, а сьомого – відпочивав. Тому засідання було розпочато з показу відеофільму на тему: «Створення світу».

Присутні дізнались багато цікавого з рекомендованої літератури про створення світу, історію та культуру, а також як характеризує людину народження в той чи інший день. Розповіді ведучих доповнено цікавими конкурсами, організованими Ольгою Гавран, бібліотекарем центральної бібліотеки Каланчацької селищної ради, а саме: іграми: «Поїздка до Японії», «Складемо до купи», «З якого твору річ?», «Пишемо листа», «Вгадай дарунок», складанням пазлів. Також бажаючі мали можливість продекламувати відібрані завчасно гуморески Павла Глазового та заспівати пісні під час одного з конкурсів…

Напередодні Дня працівників сільського господарства у бібліотеці організовано виставку під назвою «Сільське господарство: основа життя та добробуту».

Захід пройшов легко та невимушено, як в родинному колі. Він подарував учасникам клубу гарний настрій та заряд позитивної енергії!

Завжди гостинно зустрічає своїх учасників це читацьке об’єднання, воно вже давно стало центром відпочинку і спілкування людей поважного віку зі своїми правилами та планом роботи, завоювало авторитет у місцевій громаді. Цікаво і змістовно проходять всі його засідання, на які запрошують керівництво району, юристів, керівників місцевої громади, відомих людей краю.

 

Корисні посилання