15-16 травня відбудеться засідання наглядової ради Проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні»

11.05.2018 07:48:06
15-16 травня відбудеться засідання наглядової ради Проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні»

15-16 травня 2018 року на території Херсонської області відбудеться засідання наглядової ради Проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні», під час якого затверджуватиметься звіт роботи Проекту за 2017 рік та план роботи на 2018 рік.

Засідання відбудеться за участі представників Посольства Канади в Україні, канадської неурядової організації SOCODEVI, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Департаментів агропромислового розвитку Херсонської, Дніпропетровської, Львівської та Івано-Франківської обласних державних адміністрацій, Дніпропетровської обласної громадської організації «Сільськогосподарська консультаційна служба», БО «Львівська аграрна дорадча служба» та об’єднань сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів «Господар» та «Рівноправність».

У рамках засідання, 15 травня буде здійснено візит до сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Любава», що у с. Красне Скадовського району, який є яскравим прикладом успішної діяльності кооперативів молочного напрямку діяльності на території області. Під час візиту окреслюватиметься  історія та досвід впровадження канадських молочних проектів та виробництва молочних продуктів у Херсонській області.

Нагадуємо, що Проект «Розвиток молочного бізнесу в Україні» з 2015 року впроваджується канадською неурядовою організацією SOCODEVI (мережа кооперативів та спільних фондів) за підтримки Уряду Канади, Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади (МЗСТР), Данон Екосистем Фонду (Франція), Компанії «Данон» в Україні, МБФ «Добробут громад», Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровська консультаційна служба» на території Херсонської, Дніпропетровської, Івано-Франківської  та Львівської областей.

Проект спрямований на вирішення труднощів, які стоять перед малими та середніми виробниками молока, шляхом створення та посилення існуючих кооперативів, що пропонують послуги, необхідні для ефективної системи молочного виробництва.

 

Корисні посилання