Засідання районної ради регіонального розвитку

13.12.2018 09:25:50
Засідання районної ради регіонального розвитку

11 грудня 2018 року голова Великолепетиської районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик провів засідання районної ради регіонального розвитку, яка була створена з метою обговорення, складання та затвердження Плану перспективного розвитку району на 2019 - 2021 роки, а в подальшому – втілення його в життя.

Кожна сільська, селищна рада району надала свої пропозиції – пріоритетні об’єкти, які необхідно відремонтувати, реконструювати чи побудувати у тому чи іншому населеному пункті, для включення у План перспективного розвитку області на 2019 – 2021 роки. Ці об’єкти як своєрідні маркери розвитку території, громади самі вирішили на що направити кошти: школи, дитсадки, лікарні, дороги, зрошення, портовий елеватор тощо.

Керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, присутні на засіданні, висловили свої думки щодо доцільності включення у План того чи іншого об’єкта.

Анатолій Віремейчик наголосив на тому, що суть проекту – це стимулювання громади до визначення нагальних пріоритетів розвитку територій з урахуванням інтересів його жителів. Підкреслив, що держава забезпечить співфінансування проектів, бо вона шляхом децентралізації посилює механізм міжрегіональної комунікації, обміну досвідом інфраструктурного та соціального розвитку.

 

Корисні посилання