Засідання за «круглим столом» на тему: «Стан реалізації регіональної цільової програми запобігання та лікування серцево-судинних захворювань на 2017-2021рр.»

25.02.2019 09:06:31
Засідання за «круглим столом» на тему:  «Стан реалізації регіональної цільової програми запобігання та лікування серцево-судинних захворювань на 2017-2021рр.»

27 лютого 2019 року о 14:00 в малій конференц-залі КЗ ХОР «Обласний кардіологічний диспансер» відбудеться засідання за круглим столом з представниками громадських організацій на тему «Стан реалізації регіональної цільової програми запобігання та лікування серцево-судинних захворювань на 2017-2021рр».      

Організаторами заходу виступають Департамент охорони здоров'я обласної державної адміністрації, комунальний заклад Херсонської обласної ради «Обласний кардіологічний диспансер».

Під час заходу планується обговорення проблемних питань в організації надання кардіологічної допомоги населенню Херсонської області та стану реалізації регіональної цільової програми запобігання та лікування серцево-судинних захворювань на 2017-2021рр.    

Участь у заході приймуть головний лікар КЗ ХОР «Обласний кардіологічний диспансер» Мазуряк О.П., головний експерт ДОЗ з кардіології Москаленко О.В.

До участі у заході запрошуються: голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та здорового способу життя Клименко В.Л., головний терапевт ДОЗ ХОДА Климюк Л.П.,  виконуючий обов’язки головного лікаря КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім.О.С.Лучанського» Ларіонов В.Ю., завідуюча відділенням гострої коронарної недостатності та інтервенційної радіології з рентген хірургічним блоком Журавська С.Б., фахівці лікувально – профілактичних закладів області, представники інститутів громадського суспільства.

Місце проведення заходу:  м. Херсон, вул. Суворова, 35, КЗ ХОР «Обласний кардіологічний диспансер» ІІ поверх адміністративної будівлі.

 Для отримання додаткової інформації звертайтеся до контактної особи: Москаленко Олег Вікторович головний експерт по кардіології ДОЗ (тел.42-10-70), електронна адреса закладу - е-mail: [email protected].

Корисні посилання