Засідання Комісії з питань захисту прав дитини Скадовської районної державної адміністрації

30.07.2015 14:53:08
Засідання Комісії з питань захисту прав дитини Скадовської районної державної адміністрації
30 липня 2015 року перший заступник голови Скадовської районної державної адміністрації Ольга Миронець з метою соціального захисту дітей та врегулювання окремих проблемних питань провела чергове засідання Комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини.
 
На засіданні Комісії розглянуто 8 питань, але одним із найболючіших на кожному засіданні залишається вирішення батьками спорів щодо виховання спільної дитини. Відповідно до законодавства України батьки мають рівні права щодо участі у вихованні дитини. Питання виховання дитини вирішується батьками спільно. Але на практиці тому з батьків, хто проживає окремо від дитини, реалізувати це право практично не вдається.
 
Підводячи підсумок засідання, перший заступник голови районної державної адміністрації зазначила, що предметом основної турботи та основним обов’язком батьків є забезпечення інтересів своїх дітей. Однак не всі батьки це розуміють і не всі готові виконувати свої обов’язки. Саме від того, як працюють служби району залежить рівень захищеності кожної дитини Скадовського краю, тому прийняті рішення повинні відповідати інтересам самих дітей.

Корисні посилання