Засідання за «круглим столом» на тему: «Виробництво борошна, хліба і хлібобулочних виробів в області та шляхи реалізації хлібобулочної продукції»

14.03.2016 08:28:28
Засідання за «круглим столом» на тему: «Виробництво борошна, хліба  і хлібобулочних виробів в області та шляхи реалізації хлібобулочної продукції»

11 березня  2016 року о 10.00 год.  відбудеться засідання за «круглим столом» на тему: «Виробництво борошна, хліба  і хлібобулочних виробів та шляхи реалізації хлібобулочної продукції».

Організаторами заходу виступає Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

Під час заходу планується обговорення актуальних питань щодо виробництва борошна, хліба і хлібобулочних виробів підприємствами області та шляхів реалізації хлібобулочної продукції місцевих товаровиробників.

До участі у заході запрошено представників обласної державної адміністрації, міськвиконкому, обласних структурних підрозділів, територіальних підрозділів відомств та служб, керівники борошномельних та хлібопекарських підприємств області, представники підприємств роздрібної торгівлі, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Місце проведення заходу: м.Херсон, Проспект Ушакова, 47 (І поверх, зала засідань).

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до контактних осіб:

– Степанова Маргарита Михайлівна – заступних директора Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, тел. 42 27 48

– Коваленко Олександр Олександрович – начальник відділу євроінтеграції, сертифікації та стандартизації продукції харчової і переробної промисловості Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, тел.: 42 27 53.

Корисні посилання