Захиснику України Роману Набєгову відкрили пам’ятну дошку

20.01.2016 10:04:47
Захиснику України Роману Набєгову відкрили пам’ятну дошку

Сьогодні, 7 листопада, у Херсонській загальноосвітній школі №50 загиблому в АТО захиснику України Роману Набєгову урочисто відкрили барельєф та пам’ятну дошку.

Роман Набєгов – молодший лейтенант міліції, боєць батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець». Загинув 29 серпня 2014 року в Іловайському котлі. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

На захід прийшли рідні та близькі Романа – його сім’я, друзі, однокласники, вчителі, а також учні школи і небайдужі херсонці.

Під час заходу друзі та рідні Романа згадували його життя – любов до історії та літератури, поетичну творчість, патріотизм та любов до людей.

Також вшанувати пам’ять Героя прийшли керівництво міста та області.

IMG_0457

«Ця дошка відкривається для кожного із вас, – звернувся до присутніх заступник голови облдержадміністрації Ігор Шепелєв. – Щоб ви пам’ятали цей подвиг і розповідали про нього своїм дітям. Щоб вони, навчаючись і працюючи у вільній Україні, могли стверджувати мир в нашій країні». Також Ігор Шепелєв подарував школі №50 книгу «Хронологія мужності», в першому виданні якої зібрані історії п’ятдесяти полеглих у війні на Сході захисників України – мешканців Херсонської області.

Корисні посилання