Заходи з протидії торгівлі людьми

15.04.2016 09:05:26
Заходи з протидії торгівлі людьми

скачанные файлы (33)У Херсонській області діє обласна програма соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015–2019 роки, затверджена рішенням обласної ради від 29 квітня 2015 року № 1204 заходами якої передбачено посилення координації та злагодженості дій організацій та установ щодо протидії торгівлі людьми.

Спільно з представниками ГУНП України в Херсонській області та громадською організацією «Херсонський обласний центр «Успішна жінка» взято участь у практичному семінарі на тему: «Зміцнення потенціалу правоохоронних органів України у боротьбі з торгівлею людьми (особливо дітьми) через посилення їхньої ролі у Національному механізмі взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми (НМВ)».

В березні 2016 року Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації спільно з громадською організацією Херсонський обласний центр «Успішна жінка» проведено дводенний семінар-тренінг для підсилення спроможності державних установ регіону у сфері виявлення та ідентифікації осіб, постраждалих від торгівлі людьми, в тому числі дітей. У вказаному заході взяло участь 25 посадових осіб.

Для вирішення питань щодо взаємодії суб’єктів роботи з протидії торгівлі людьми утворено обласну міжвідомчу раду з питань сім’ї, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми, засідання якої проводиться щоквартально. У березні 2016 року на засіданні розглядалося питання «Про виявлення осіб, що постраждали від торгівлі людьми та взаємодія з суб’єктами роботи з протидії торгівлі людьми в області», в ході якого вирішено провести аналіз можливостей виділення приміщень реформованих закладів охорони здоров’я для утворення центрів надання допомоги постраждалим від гендерного насильства, у тому числі насильства в сім’ї та торгівлі людьми.

Корисні посилання