Здійснення виплат матеріального забезпечення робочими органами управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області упродовж восьми місяців 2020 року

11.09.2020 11:01:07
Здійснення виплат матеріального забезпечення робочими органами управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області упродовж восьми місяців 2020 року

Фонд соціального страхування України є важливою складовою системи загальнообов’язкового державного соціального страхування в Україні, який здійснює реалізацію права застрахованих (працевлаштованих) осіб на матеріальне забезпечення, соціальні послуги та страхові виплати за Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Питання забезпечення своєчасної виплати матеріального забезпечення, страхових виплат та надання соціальних послуг завжди знаходяться під пильною увагою держави та Фонду.

Станом на 01 вересня 2020 року управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області надано допомоги по тимчасовій втраті працездатності, допомоги по вагітності та пологах, допомоги по догляду за хворою дитиною або хворим членом сім’ї, допомоги через ізоляцію від COVID-19, допомоги в разі здійснення ортопедичного протезуванням і допомоги на поховання для майже 18 тис. працюючих українців. Для виплати матеріального забезпечення страхувальникам направлено 114 млн. грн., у т.ч. на тимчасову непрацездатність за причиною ізоляція від COVID-19 – 190,2 тис. грн.

З 01 жовтня 2018 року страхувальникам надано можливість подавати до відділень Фонду за їх місцезнаходженням (реєстрації) заяви–розрахунки та повідомлення про виплату коштів застрахованим особам в електронному вигляді з використанням Єдиної інформаційно-аналітичної системи Фонду соціального страхування України. Для цього страхувальники (роботодавці) мають звернутися до відділень Фонду для укладання відповідних договорів.

Станом на 01 вересня 2020 року з відділеннями виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області складено 1652 договори.

Подання електронних документів надає страхувальнику право не подавати їх на паперових носіях. Це значно спрощує й оптимізує взаємодію страхувальників із робочими органами виконавчої дирекції Фонду та їх відділеннями, прискорює процес фінансування матеріального забезпечення.

Корисні посилання