Здай кров - врятуй життя!

28.05.2020 15:52:26
Здай кров - врятуй життя!

Від початку карантину в Україні та на Херсонщині значно зменшилися запаси донорської крові. Для покращення ситуації обласний центр служби крові активізував роботу із залучення донорів і запрошує усіх здати кров, долучившись до порятунку життів.

На заклик відгукнувся директор КНП «Херсонський обласний центр громадського здоров'я», депутат обласної ради Юрій Ромаскевич. Вранці 28 травня він здав кров і закликав жителів області знайти час та долучитися до донорства.

Всього одна доза крові може врятувати життя і покращити здоров’я декільком пацієнтам. Це безпечно як для донора, так і для реципієнта. Донорська кров необхідна і при наданні невідкладної допомоги, і при плановому лікуванні. Компоненти крові унікальні й незамінні, їх щодня потребують хворі у відділеннях гематології, хірургії, онкології, їх використовують в акушерстві, під час лікування поранених, проведення складних хірургічних втручань тощо.

У Херсоні здати кров можна в Херсонському обласному центрі служби крові, який знаходиться за адресою вул. Миколаївське шосе, 7, телефон для довідок: 42-03-72, 095-548-683-90 (з 8:00 до 15:00), офіційний сайт:  http://hocsk.ks.ua/. Заклад проводить прийом донорів крові щодня з 8:00 до 12:30 (крім суботи та неділі).

1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей заклад проводить День донора. Донорська кров буде використана для лікування пацієнтів Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні.

Корисні посилання