Жінка у світ приходить для любові

07.03.2018 09:27:16
Жінка у світ приходить для любові

 

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято – 8 Березня, що несе із собою ніжність і красу, радість і щастя, надію і кохання. Свято викликає особливу турботу, тому, що перш за все жінка – це рідна мати, це кохана дружина, любляча донька, заради яких чоловіки працюють, долають всі труднощі й негаразди, заради яких вони живуть. Саме заради жінки та її ім'я, щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи. Жінка завжди – джерело натхнення і символ берегині домашнього затишку, оплот добра, кохання й миру Усе найдорожче, найкраще що є у житті пов’язане із жінкою.

Напередодні відзначення Міжнародного жіночого дня в районному будинку культури відбулася урочиста зустріч голови районної державної адміністрації Валерія Салтикова з представницями чарівної статі.

Валерій Миколайович привітав своїх колег, милих, чарівних жінок - працівниць апарату районної ради та апарату, управлінь, відділів райдержадміністрації, районних установ зі святом весни. 

Він від усієї душі подякував за віру і підтримку, мудрість та терпіння, за виняткове вміння йти по життю поруч з чоловіками та порівну ділити і радість, і горе та побажав успіхів у роботі, здійснення життєвих планів, надій і мрій! Нехай кожен день дарує відчуття неповторної жіночої чарівності, а там, де Ви з'являєтесь, завжди квітнуть посмішки і лунають компліменти! Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму!

Завітав на свято і народний депутат України Сергій Хлань, Народний обранець привітав жінок Каховщини зі святом і вручив Грамоту Верховної Ради України начальнику відділу освіти райдержадміністрації Тетяні Калініченко за вагомий внесок в розвиток освітянської ниви району.

Під час заходу лунало багато щирих привітань та побажань здоров’я, жіночого щастя, сімейного благополуччя, родинного тепла і довголіття для жіночої половини і від голови районної ради Тетяни Тертичної та заступника голови райдержадміністрації Ольга Вакулич, яка вітаючи жінок побажала палкого кохання, бо переконана в тому, що жінка у світ приходить для любові.

Святковий настрій створювали дотепні ведучі а також ніжні, запальні пісні та танці. Родзинкою заходу стало фотодіодне шоу. 

Нехай кожна весна буде для вас успішною і щасливою, сповненою уваги і любові рідних людей.

Із святом Вас, жінки!

Корисні посилання