Жителі Великолепетищини зустрілися з головою Херсонської обласної державної адміністрації Юрієм Гусєвим

25.07.2019 13:55:49
Жителі Великолепетищини зустрілися з головою Херсонської обласної державної адміністрації Юрієм Гусєвим

25 липня 2019 року з робочою поїздкою Великолепетиський район відвідав голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв.

Знайомство з Великолепетищеною очільник області розпочав з с. Рубанівка. Спільно з керівництвом району та представниками органів місцевого самоврядування відвідав КЗ «Рубанівський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів», де ознайомився з будівництвом модульної котельні, впровадження якої забезпечить належний температурний режим навчального закладу, та оглянув хід ремонтних робіт актової зали.

Очільник області також побував й на будівництві Рубанівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Будівництво амбулаторії розпочато у лютому 2019 року. На даний час проводяться внутрішні роботи будівлі.

Ознайомившись з ходом будівельних робіт, Юрій Гусєв зазначив: «Рубанівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини запрацює першою в Херсонській області. Збудована вона за кошти державного бюджету та субвенції з місцевого бюджету. Цим досвідом варто ділитися із колегами з інших районів. Адже це здоров'я і комфорт для сільських жителів. Маю тверде переконання, що з завершенням її будівництва рубанівці матимуть можливість отримувати якісні медичні послуги у новому сучасному приміщенні».

У рамках робочої поїздки голова обласної державної адміністрації зустрівся з жителями с. Рубанівка та обговорив з ними проблемні питання: незадовільний стан доріг, впровадження медичної реформи, формування спроможної територіальної громади.

Прибувши до смт Велика Лепетиха, голова облдержадміністрації Юрій Гусєв побував в офісі КП «Лепетиха ФМ», засновником якого є Великолепетиська районна рада Херсонської області. Місцеве радіо «Лепетиха ФМ» розпочало власне мовлення у квітні поточного року у рамках реалізації проекту «Радіо громад», що дає змогу в оперативному режимі доносити до місцевого населення всю необхідну інформацію про життя громади та діяльність районної влади.

Потім очільник області зустрівся з мешканцями смт Велика Лепетиха. Під час жвавого спілкування Юрій Гусєв обговорив з великолепетисцями актуальні питання життєдіяльності селища. Зокрема, на зустрічі обговорювалися проблеми: забезпечення питною водою мешканців смт Велика Лепетиха, постачання технічної води, стан доріг місцевого значення, високі ціни на електроенергію для населення, земельні питання, забезпеченість вугіллям, стан медицини та впровадження медичної реформи, послуги пасажирських перевезень на території селища, монетизація субсидій тощо.

Під час спілкування з громадськістю Юрій Гусєв звернув увагу на реформі місцевого самоврядування, закликав великолепетисців підійти серйозно до формування спроможних територіальних громад, детально розібратися у цьому питанні.

За результатами зустрічі з жителями Великолепетищини голова облдержадміністрації по кожному порушеному питанню надав підлеглим відповідні доручення з чіткими термінами виконання.

Корисні посилання