Життя людині дається на добрі справи

16.11.2017 07:22:20
Життя людині дається на добрі справи

Народна мудрість говорить, що кожна людина протягом свого життя повинна зробити три найважливіші речі: збудувати дім, виростити сина і посадити дерево. А якщо садити декілька дерев, то наша планета квітуватиме садами.  

14 листопада 2017 року виявився надзвичайно теплим і сонячним днем. Саме цього дня учні Хорлівської загальноосвітньої школи I-III ступенів та сільський голова Олег Лебідь, представники районної державної адміністрації, батьки, педагоги та просто небайдужі жителі села заклали нову алею вздовж шляху до каплиці.

Каплицю побудовано у 2015 році. Розташована вона в селі Хорли Каланчацького району, на березі Каркініцької затоки, поблизу джерела цілющої прісної води, відомого ще за часів Софії Богданівни Фальц-Фейн. Всередині каплиці знаходиться скульптурний образ Пресвятої Богородиці, перед яким на камені викарбувано копію відбитка Її стопи за образом чуда, явленого на Почаївській горі.

Відтепер шлях до каплиці прикрашатимуть дуб, липа, ясен, клен, сосна та інші дерева. Наразі назву алея ще не отримала. Здійснено насадження дерев і в сільському сквері.

Працювали всі із задоволенням, цьому сприяла і погода – тепле сонце, блакитне небо та тиха, безвітряна погода. Зробили велику справу, усвідомлюючи, що зелені насадження, як складова частина навколишнього природного світу, відіграють чи не найпершу роль у створенні найважливіших умов існування людства. Впевнена, що алея стане прикрасою не лише села, а й залишиться для майбутніх поколінь, як згадка про конкретну корисну справу.

Поспішайте творити добро і життя навколо стане світлішим, добрішим і радіснішим!

Корисні посилання