Змагалися верхньорогачицькі юні туристи

31.10.2019 13:52:36
Змагалися верхньорогачицькі юні туристи

Існує думка, що осінь ‒ сумна пора року. Проте вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради Херсонської області з цим не погодяться. Для них ‒ це «золота пора» мандрівок, неймовірних вражень із подихом жовтневої прохолоди, туманних ранків та багряно-золотавого листя.

З метою патріотичного виховання, підготовкою молоді до служби в ЗСУ, пропаганди та популяризації туризму серед учнівської молоді, обміну досвідом підготовки команд до змагань різного рівня складності; оздоровлення та активного відпочинку дітей 25-28 жовтня 2019 року команда гуртка «Пішохідний туризм» Будинку дитячої та юнацької творчості у складі 11 осіб направилася до с.Нова Тягинка Токарівської селищної ради Білозерського району Херсонської області для участі у відкритих змаганнях гуртківців Центру з пішохідного туризму в Херсонській області.

Керівником команди було призначено Сургана Сергія Петровича – керівника гуртка «Пішохідний туризм» Будинку дитячої та юнацької творчості

Протягом трьох днів учасники відкритих змагань Будинку дитячої та юнацької творчості демонстрували свої вміння на дистанціях: командна смуга перешкод та крос-похід. Гуртківці випробовували свої знання у практиці в'язання вузлів, транспортуванні потерпілого, проходженні навісної переправи через річку, підйомі по схилу, вертикальному спускові, переправі через колоду. Розважальна частина  включала святкову дискотеку для учасників змагань.

Серед 11 команд учасників наші гуртківці вибороли почесне ІІІ місце. Переможці були нагороджені медалями та дипломами КЗ «Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

Корисні посилання