Зустріч голови Херсонської обласної державної адміністрації з громадськістю міста Гола Пристань та Голопристанського району

22.07.2019 13:06:23
Зустріч голови Херсонської обласної державної адміністрації з громадськістю міста Гола Пристань та Голопристанського району

20 липня, відбулась зустріч голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва з громадськістю міста Гола Пристань та Голопристанського району.

Під час спілкування мешканці міста та району мали змогу звернутися до очільника області з різних питань. Голова громадської організації "Ветеранів антитерористичної операції, учасників бойових дій в зоні антитерористичної операції, їх матерів та родин Єдність" м. Гола Пристань та Голопристанського району Херсонської області" Василь Купчик був стурбований питаннями щодо виділення земельних ділянок воїнам АТО.

Наталія Щепанська (Бехтерська ОТГ) порушила питання щодо неналежного забезпечення воїнів АТО дровами. Одна із нагальних проблем мешканців села Стара Збур`ївка є децентралізація, про що оголосив Василь Пирог.

Голова районної ради Віталій Соловйов та депутати районної ради звертались до голови обласної державної адміністрації на теми, що турбують найбільше: проведення медичної реформи, будівництво лікарських амбулаторій, проблеми щодо децентралізації, ремонт доріг та ін.

Всі бажаючі мали можливість активного спілкування, порушували важливі проблеми та шукали шляхи їх вирішення.

Керівництвом обласної державної адміністрації на питання надані відповіді. Також, голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв наголосив, що сподівається на тісну співпрацю, на дієвий діалог та спільне вирішення проблемних питань.

Корисні посилання