Зустріч голови Верхньорогачицької райдержадміністрації з активом громади Ушкальської сільської ради

16.12.2019 13:42:23
Зустріч голови Верхньорогачицької райдержадміністрації з активом громади Ушкальської сільської ради

«Живе спілкування з людьми є невід’ємною складовою в роботі райдержадміністрації, що дає змогу об’єктивно ознайомитися із проблемами громад та окреслити шляхи їх вирішення», - наголосив під час зустрічі з мешканцями Ушкальської сільської ради голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко.

Так, чергова робоча поїздка Євгена Анатолійовича відбулася у п’ятницю, 13 грудня 2019 року. В ході зустрічі посадовці Верхьорогачицького району провели зустріч з активом села, працівниками сільської ради та установ, які знаходяться на території громади, членами виконавчого комітету. Актуальними до обговорення стали питання щодо водозабезпечення питною водою села Бабине, транспортного сполучення з районним центром, децентралізації та інші. На всі питання мешканці громади отримали від керівника району ґрунтовні відповіді та рекомендації.

Опісля зустрічі з громадою, посадовці відвідали заклади соціальної сфери села – загальноосвітній та дошкільний навчальні заклади, амбулаторію загальної практики сімейної медицини та сільський будинок культури.

 

Корисні посилання