Зустріч з громадськістю на тему: «Обговорення інформації про бюджет за бюджетними програмами за 2018 рік по головному розпоряднику коштів – Департамент агропромислового розвитку Херсонської ОДА”

05.03.2019 13:35:31
Зустріч з громадськістю на тему: «Обговорення інформації про бюджет за бюджетними програмами за 2018 рік по головному розпоряднику коштів – Департамент агропромислового розвитку Херсонської ОДА”

06 березня 2019 року о 10.00 год. відбудеться зустріч з  громадськістю по обговоренню інформації про бюджет за бюджетними програмами за 2018 рік.

Організаторами заходу виступає Департамент агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації. Департамент агропромислового розвитку реалізує аграрну політику держави шляхом надання фінансової підтримки агропромислового комплексу в Херсонській області.

До участі у заході запрошуються представники громадських організацій.

Місце проведення заходу: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, кім. 204 Департаменту  агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації.

Для отримання додаткової інформації контактна особа:

- Кожущенко Любов Володимирівна – головний спеціаліст відділу фінансово-кредитного забезпечення та бухгалтерського обліку Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації, тел.: (0552) 42 27 39

Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми 2417690  „Інша економічна діяльність”

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми 2418310 „Запобігання та ліквідація забруднення навколишнього природного середовища”

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми 2418830 „Довгострокові кредити індивідуальним забудовникам житла на селі та їх повернення”

Корисні посилання