Зустріч з громадськістю на тему: «Обговорення звіту про виконання обласного бюджету за 2018 рік по головному розпоряднику коштів – Департаменту ЖКГ та ПЕК Херсонської ОДА»

06.03.2019 11:54:22
Зустріч з громадськістю на тему: «Обговорення звіту про виконання обласного бюджету за 2018 рік по головному розпоряднику коштів – Департаменту ЖКГ та ПЕК Херсонської ОДА»

11 березня 2019 року о 15.00 год. відбудеться зустріч з громадськістю по обговоренню звіту про виконання обласного бюджету за 2018 рік по головному розпоряднику коштів – Департаменту житлово-комунального господарства та паливно–енергетичного комплексу Херсонської обласної державної адміністрації.

Організатором заходу виступає Департамент житлово-комунального господарства та паливно–енергетичного комплексу Херсонської обласної державної адміністрації. Департамент житлово-комунального господарства та паливно–енергетичного комплексу Херсонської обласної державної адміністрації реалізую державну політику у галузі житлово-комунального господарства, житлової політики, благоустрою населених пунктів та в паливно-енергетичному комплексі шляхом надання фінансової підтримки у розвитку у сфері житлово –комунального господарства, теплопостачання та енергозбереження.

Під час заходу планується публічно представити інформацію про виконання заходів, які фінансувалися за рахунок коштів обласного бюджету у 2018 році.

До участі у заході запрошуються представники громадських організацій.

Місце проведення заходу: м.Херсон, просп. Ушакова, 47, каб. 412.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до контактних осіб:

- Димченко Наталя Вікторівна – заступник начальника управління благоустрою, розвитку житлового господарства та фінансово-організаційного забезпечення – начальник відділу фінансового, організаційного, адміністративного забезпечення, роботи з персоналом та контролю Департаменту житлово-комунального господарства та паливно–енергетичного комплексу Херсонської обласної державної адміністрації, тел.: (0552) 26 30 01.

- Гужва Олена Анатоліївна – головний спеціаліст відділу фінансового, організаційного, адміністративного забезпечення, роботи з персоналом та контролю Департаменту житлово-комунального господарства та паливно–енергетичного комплексу Херсонської обласної державної адміністрації, тел.: (0552) 26 30 01.

Додатково можна ознайомиться з наступною інформацією про бюджет:

Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2018 рік (Додаток 1)

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетних програм (Додаток 2)

Корисні посилання