Зустріч з громадськістю на тему: «Обговорення інформації про бюджет за бюджетними програмами за 2020 рік по головному розпоряднику коштів – Департамент розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської ОДА”

05.03.2021 09:32:38

    10 березня 2021 року о 10.00 год. відбудеться зустріч з  громадськістю по обговоренню інформації про бюджет за бюджетними програмами за 2020 рік.

    Організаторами заходу виступає Департамент розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської обласної державної адміністрації. Департамент розвитку сільського господарства та зрошення  реалізує аграрну політику держави шляхом надання фінансової підтримки агропромислового комплексу в Херсонській області.

    До участі у заході запрошуються представники громадських організацій.

    Місце проведення заходу: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, кім. 204,  Департамент розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської обласної державної адміністрації.

    Для отримання додаткової інформації контактна особа:

- Кожущенко Любов Володимирівна – головний спеціаліст відділу фінансово-кредитного забезпечення та бухгалтерського обліку Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської обласної державної адміністрації, тел.: (0552) 42 27 39

    Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету

    Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми 2417693 „ Інші заходи, пов'язані з економічною діяльністю”

    Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми 2418831 „ Надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі”

    Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми 2418841 „ Надання довгострокових кредитів громадянам на будівництво/реконструкцію/придбання житла”

    Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми 2418861 „ Надання бюджетних позичок суб’єктам господарювання”

    Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми 2417140 „ Інші заходи у сфері сільського господарства”

    Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми 2417160 „ Реалізація програм в галузі рибного господарства”

    Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми 2418311 „ Охорона та раціональне використання природних ресурсів”

Корисні посилання