Зустріч за місцем проживання – це завжди ефективний «діалог» між владою і громадою

26.07.2019 12:13:51
Зустріч за місцем проживання – це завжди ефективний «діалог» між владою і громадою

24 липня, під час зустрічі голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва з мешканцями району, житель села Гаврилівка Василь Малєта висловив занепокоєння про подальшу долю місцевої амбулаторії.

З метою оперативного вирішення нагального питання, першим заступником голови районної державної адміністрації Віктором Біланом, та в.о. директора КНП « Нововоронцовський РЦПМСД» Вірою Мєлєнтьєвою, 26 липня здійснено робочий візит до Гаврилівської сільської лікарської амбулаторії та власне поспілкуватися з самою громадою.

Під час зустрічі Віктор Білан наголосив:

«Місцева влада має забезпечити лікарю комфортні умови праці та життя. А Національна служба здоров’я забезпечить достатнє фінансування для встановлення достойних заробітних плат для медиків, що надають первинну медичну допомогу. Ті медичні заклади, що вже уклали договори з Нацслужбою здоров’я, отримали оплати за послуги до двох разів більше, ніж це було за старої моделі фінансування, а кількість заключених декларацій на селі становить 60%, тому для належного функціонування потрібно 100% заключення декларацій населенням, однак це викликано недостатністю фахівців на території, тому для залучення фахівців, потрібно створити належні умови для подальшого їхнього перебування на відповідній місцевості».

Корисні посилання