Звіт щодо проведення зустрічі з громадськістю на тему: "Про реалізацію заходів та завдань Комплексної програми розвитку водного господарства Херсонської області до 2020 року"

23.03.2016 09:30:48
Звіт щодо проведення зустрічі з громадськістю на тему:

29 березня 2016 року Херсонським обласним управлінням водних ресурсів проведено зустріч з громадськістю та поінформовано присутніх про реалізацію заходів та завдань Комплексної Програми розвитку водного господарства Херсонської області до 2020 року.

На даному засіданні були присутні: Вожегова Раїса Анатоліївна – директор Інституту зрошуваного землеробства південного регіону Національної академії аграрних наук України, доктор сільськогосподарських наук; Дудченко Володимир Вікторович – директор Інституту рису НААНУ Скадовського району, кандидат сільськогосподарських наук; Єрмоленко Володимир Федорович – директор СТОВ «Таврійська перспектива», Грановська Людмила Миколаївна – завідувач кафедрою сільськогосподарських меліорацій та економіки природокористування Херсонського державного аграрного університету, професор, доктор економічних наук; фахівці облводресурсів.

Відкрив захід в.о. начальника Херсонського облводресурсів Ігор Олегович Андрієнко. Ігор Олегович зазначив, що сьогодні основна увага приділяється розвитку меліорації земель і поліпшенню екологічного стану зрошуваних угідь, першочерговому забезпеченню централізованим водопостачанням сільських населених пунктів, які користуються привізною водою, захисту сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод, екологічному оздоровленню басейну р. Дніпро та поліпшенню якості питної води.

Так з метою забезпечення системної реалізації в області державної політики в галузі водного господарства, використання водних ресурсів та підвищення ефективності їх регіонального управління рішенням XIV сесії шостого скликання Херсонської обласної ради від 05 квітня 2012 року №434 затверджена Комплексна програма розвитку водного господарства Херсонської області на період до 2020 року, завдання і заходи якої повністю корелюють з Загальнодержавною програмою.

На зустрічі з громадськістю відповідні фахівці облводресурсів ознайомили присутніх з основними напрямами діяльності та реалізацією заходів та завдань Програми та результатами, які дають змогу забезпечити виконання Програми.

Корисні посилання