Зустріч з жінками Каховщини!

09.03.2016 09:25:45
Зустріч з жінками Каховщини!

Вже стало традиційним з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня, свята весни, любові і краси, проводити зустріч керівництва району з представницями впливового у районі жіноцтва. 

Сьогодні, у піднесеній атмосфері свята, що наближається, напередодні свята ніжності й чарівності у кабінеті голови районної державної адміністрації відбулася  урочиста зустріч керівництва району в особі голови райдержадміністрації Валерія Миколайовича Салтикова з представницями прекрасної половини керівників районних служб, підприємств, установ, місцевих рад.

На адресу чарівних жінок голова районної державної адміністрації Салтиков Валерій Миколайович та перший заступник голови Шевченко Сергій Олександрович висловили багато теплих привітальних слів, найкращих побажань великого щастя, міцного здоров’я, тепла і взаєморозуміння вдома та на роботі. Наостанок Валерій Миколайович висловив велику вдячність жінкам-керівникам за те, що вони сумлінно і гідно працюють в органах державної служби. Прозвучали щирі слова вдячності за ту роль, яку відіграють жінки у розвитку Каховщини, за підтримку, безмежне терпіння та порозуміння.

«Уособлюючи собою красу і досконалість, жінка надихає нас на нові звершення. Саме тому так важлива ваша місія, так цінні для суспільства ваші досягнення»,- підкреслив Валерій Миколайович.

Від імені жінок Каховщини  слова вітання та вдячності висловила голова районної ради Тетяна Станіславівна Тертична

І яке ж свято без подарунків. Всім жінкам дарували солодощі і пригощали келихом шампанського. Чоловіча частина керівництва завбачливо подбала і про це, і про колективне фото на приємну згадку.

Корисні посилання