Звіт про громадське обговорення щодо модернізації Алеї Героїв Незалежної України та реконструкції площі Свободи в обласному центрі

12.02.2021 12:33:39

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення: Херсонська обласна державна адміністрація.

2. Зміст питання або назва проєкту акта, що виносилися на обговорення:

Визначення меж ділянки під меморіал на Алеї Героїв Незалежної України по вул. Перекопській у м.Херсоні для подальшого оголошення конкурсу на найкращий проєкт модернізації Алеї Героїв Незалежної України. 

Громадське обговорення проводилось у форматі зустрічі з громадськістю.

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

Представники громадськості, учасники антитерористичної операції/операції Об’єднаних сил та родин загиблих Героїв, депутати рад різних рівнів та їх помічники, представники обласної спілки архітекторів України, представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації та Херсонської міської ради, журналісти.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до Херсонської обласної державної адміністрації:

1. Отримати від Херсонської міської ради інформацію щодо встановлення меж ділянки під меморіал на Алеї Героїв Незалежної України (лист т.в.о голови обласної державної адміністрації С.Козиря від 10 лютого 2021 року № 01-01-39-1421/0/21/343) для подальшого оголошення конкурсу на найкращий проєкт модернізації Алеї Героїв Незалежної України. (Д.Бутрій, Г.Ходін, І. Усачова)

2. Продовжити конкурс ідей за допомогою гугл форми щодо модернізації Алеї Героїв Незалежної України та реконструкції площі Свободи у Херсоні до 21 лютого 2021 року. (О.Погомій)

3. Створити групу у соціальній мережі Фейсбук для подальшого обговорення пропозицій/ідей від громадських організацій, жителів щодо концепції модернізації Алеї Героїв Незалежної України та реконструкції площі Свободи у Херсоні. (Р.Бараненко).

4.Організувати ще одні публічні громадські обговорення стосовно наданих пропозицій/ідей. (спільна пропозиція усіх учасників зустрічі).

  1. Робочій групі напрацювати пропозиції до положення про конкурси кращих проєктів модернізації Алеї Героїв Незалежної України та реконструкції площі Свободи . (Н.Дзюба).

5. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

  1. Продовжити збір ідей щодо модернізації Алеї Героїв Незалежної України та реконструкції площі Свободи за допомогою гугл форми до 21лютого 2021 року.

  2. Організувати ще одні публічні громадські обговорення стосовно наданих пропозицій/ідей.

  3. Робочій групі напрацювати пропозиції до положеннь про відповідні конкурси. (Н.Дзюба).

Корисні посилання