Звіт про проведення електронної консультації з громадськістю на тему «Розбудова системи громадського здоров’я в Україні. Регіональні аспекти»

01.10.2020 09:54:13

У період з 27 серпня по 25 вересня Департамент здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації провів електронну консультацію з громадськістю на тему «Розбудова системи громадського здоров’я в Україні. Регіональні аспекти».

Представники громадськості отримали змогу надавати письмові пропозиції, запитання та зауваження щодо розвитку системи громадського здоров’я в області, підготовки обласної цільової програми з громадського здоров’я, функціонування та розширення повноважень КНП «Херсонський обласний центр громадського здоров’я».

В рамках проведення електронної консультації з громадськістю надійшли пропозиції до проекту обласної програми з громадського здоров’я від громадської організації «Асоціація 21 століття», громадської організації «Фонд адмірала Джона Пол Джонса» та 15 фізичних осіб. Більша частина пропозицій буде врахована при розробці програми.

Корисні посилання