Звіт про проведення семінару: «Фонд стратегічних інвестицій Проекту USAID «Агросільрозвиток»

18.04.2017 05:49:44

 

 

20 квітня 2017 року Департаментом агропромислового розвитку обласної державної адміністрації проведено семінар на тему: «Обізнаність сільськогосподарських товаровиробників з умовами впровадження актуальних для області проектів».

В рамках заходу відбулася презентація проекту USAID «Агросільрозвиток».

Проект спрямований на підтримку економічного зростання через підвищення конкурентоздатності аграрних виробників та створення більш сприятливого бізнес-середовища в аграрному секторі задля покращення добробуту мешканців сільських територій.

Метою проекту є розширення ринків збуту та збільшення доданої вартості продукції малих і середніх підприємств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Крім того, проект «Агросільрозвиток» планує надати 2017 року приблизно 30 млн. гривень в рамках цьогорічного програмного запиту (APS) через 25 запланованих грантів. Очікується, що сума кожної грантової угоди може коливатися в межах від 650 тис. грн. до 3 млн. грн., але кінцева сума залежатиме від грантової діяльності та остаточних переговорів і може виходити за межі цього діапазону. Очікується, що термін дії будь-якої грантової угоди за даним запитом не перевищуватиме 12 місяців.

У зазначеному заході взяли участь: представники громадських організацій області, проекту USAID «Агросільрозвиток», бізнесових структур, керівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, засобів масової інформації.

 

Корисні посилання