Звіт про проведення засідання за «круглим столом» щодо стану хлібопекарської галузі області

06.04.2017 08:24:10

05 квітня 2017 року в приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації за ініціативи Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулося засідання за «круглим столом», під час якого вирішувалися проблемні питання, які виникають в хлібопекарській галузі області. 

У заході взяли участь: керівники підприємств борошномельної та хлібопекарської галузі, мережі роздрібної торгівлі, структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств, представників інститутів громадянського суспільства та засобів масової інформації.

Під час заходу порушувалися питання, які виникають у виробників хліба та борошна: щодо захисту економічної конкуренції при реалізації хлібобулочних виробів, стану насичення роздрібної торговельної мережі міста Херсона та області борошномельною та хлібобулочною продукцією місцевих виробників, а також питання щодо легалізації робочих місць і заробітної плати.

Також обговорено питання стосовно стану впровадження систем управління безпечністю та якістю харчових продуктів на підприємствах борошномельної та хлібопекарської галузі області всіх форм власності.

Корисні посилання