Звіт про проведення засідання за «круглим столом» на тему: «Створення «вертикалі» регіональної кардіологічної служби на теренах Херсонської області»

20.02.2017 10:55:45

28 лютого 2017 року на базі Херсонського обласного кардіологічного диспансеру Департаментом охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації проведено засідання за «круглим столом» на тему: «Створення «вертикалі» регіональної кардіологічної служби на теренах Херсонської області».

В заході брали участь: представники громадських організацій області, головний лікар КЗ «Херсонський обласний кардіологічний диспансер» О.Мазуряк, головний позаштатний кардіолог Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації О.Москаленко, головний позаштатний терапевт Департаменту охорони здоров’я Л.Климюк, лікар-аритмолог обласного кардіодиспансеру К.Макієнко, завідуюча відділенням гострої коронарної недостатності та інтервенційної радіології з рентген хірургічним блоком КЗ «ХМКЛ ім. О.С.Лучанського» С.Журавська, головний позаштатний кардіолог Управління охорони здоров’я Херсонської міської ради Л. Миргородська.

У ході засідання обговорювались гострі потреби і проблеми кардіологічної служби області, зокрема необхідність прийняття обласної програми профілактики та лікування серцево-судинних захворювань. Також розглядались питання щодо кадрового забезпечення, оптимізації ліжкового фонду, відкриття базових відділень в Генічеському і Бериславському госпітальних округах, створення реперфузійного центру в Новій Каховці.

Було прийнято рішення активізувати санітарно-просвітницьку роботу щодо попередження розвитку серцево-судинних захворювань в області, сприяти затвердженню обласної програми профілактики та лікування серцево-судинних захворювань та знайти мотивацію для кваліфікованих кардіологів.

Корисні посилання