Звіт про результати проведення публічного громадського обговорення проєкту Плану заходів з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в області на 2021 - 2022 роки

21.10.2021 08:45:14

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:
управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації

2. Зміст питання або назва проєкту акту, що виносилось на обговорення:
Проєкт Плану заходів з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в області на 2021 - 2022 роки.

Публічне громадське обговорення проводилось шляхом електронних консультацій та в режимах офлайн та онлайн обговорення. Інформаційне повідомлення та матеріали було розміщено на офіційному вебсайті Херсонської обласної державної адміністрації в розділі «Консультації з громадськістю».

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:
Представники громадських організацій осіб з інвалідністю, представники місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації:
Пропозицій та зауважень не надходило.

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:
Пропозицій та зауважень не надходило.

6. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:
У зв’язку з відсутністю пропозицій проєкт Плану заходів з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в області на 2021- 2022 роки залишити без змін та рекомендувати його до затвердження розпорядженням голови обласної державної адміністрації.

 

Корисні посилання