Звіт про вжиті заходи по боротьбі з правопорушеннями у сфері інтелектуальної власності на території Херсонської області у I кварталі 2017 року

11.04.2017 11:55:17

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 19 листопада 2012 року №38220/0/7/1-12 обласною державною адміністрацією забезпечується координація роботи щодо боротьби з порушеннями прав інтелектуальної власності, за результатами проведення якої упродовж І кварталу 2017 року повідомляємо наступне.

Управлінням захисту економіки в Херсонській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України поінформовано, що їх Управлінням систематично проводиться аналіз інформації про вчинення особами порушень щодо незаконного використання знаків для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару, або іншого умисного порушення права на ці об’єкти.

Також Управлінням проводяться заходи спрямовані на виявлення осіб, які здійснюють виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою продажу фальсифікованих товарів. У взаємодії з офіційними представниками всесвітньовідомих торгівельних марок проводяться заходи з ліквідації випадків незаконного використання фірмового найменування.

За інформацією Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області, управління Служби безпеки України в Херсонській області, Держпродспоживслуби у Херсонській області, управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації, управління культури обласної державної адміністрації – вказаними органами не виявлено правопорушень у сфері інтелектуальної власності на території Херсонської області за період І кварталу 2017 року.

Разом з тим, обласна державна адміністрація надає інформацію про наступне.

При розміщенні текстів, фото та інших матеріалів на Інтернет-ресурсах обов’язково надаються посилання на авторів цих матеріалів, а розміщення повнотекстових видань місцевих авторів здійснюється лише за наявності письмового дозволу автора.
Комунальне підприємство «Кіновіодпрокат» не здійснює виробництво, розповсюдження і реалізацію аудіо- та відеопродукції, компакт-дисків та інших об’єктів інтелектуальної власності. Всі фільми, які демонструються підприємством у місцевих кінотеатрах, на шкільних кіноустановках міста та області мають державне посвідчення на право їх розповсюдження і демонстрування.

Згідно з вимогами Закону України «Про авторське право і суміжні права» закладами культури області укладено ліцензійні договори з державним підприємством «Українське агентство з авторських та суміжних прав» про порядок використання оприлюднених творів, виплату авторської винагороди та їм надано.

Корисні посилання