Звіт щодо засідання "за круглим столом" з обговорення проміжних результатів Проекту «Адвокація заходів зі сприяння торгівлі підприємців плодоовочевої групи Херсонщини»

16.06.2017 08:24:29
Звіт щодо засідання "за круглим столом"  з обговорення проміжних результатів Проекту «Адвокація заходів зі сприяння торгівлі підприємців плодоовочевої групи Херсонщини»

15 червня 2017 року у Конференц-залі «Конгрес», за адресою м.Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 7 (раніше вул. Радянська), у рамках Проекту «Діалог зі сприяння торгівлі», який фінансується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій в рамках однойменного Проекту Європейського Союзу, відбулося засідання у форматі «круглого столу» з суб’єктами агропромислової сфери для обговорення проміжних результатів Проекту «Адвокація заходів зі сприяння торгівлі підприємців плодоовочевої групи Херсонщини».

Під час заходу учасники обговорили проблемні питання експорту до країн Європейського Союзу, а також питання щодо створення Асоціації плодоовочівників Херсонщини та Клубу експортерів. Крім того, учасники семінару обрали робочу групу для подальшого створення Громадської спілки «Таврійський клуб експортерів» за напрямками виноградарства та баштанні культури.

У роботі круглого столу прийняли участь підприємці, фермери та керівники  господарств плодоовочевої групи Херсонщини, які є потенційними експортерами, або вже займаються експортом у країни ЄС, та інші зацікавлені особи.

 

Корисні посилання