Звернення т.в.о.голови облдержадміністрації з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2020 08:23:17
Звернення  т.в.о.голови облдержадміністрації з нагоди  Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Одну з найбільших світових техногенних катастроф – аварію на Чорнобильській АЕС знає і пам’ятає весь світ. Чорнобильська катастрофа є болем для всієї України. Її наслідки ми відчуваємо й донині, але вони могли б бути невимірно більшими, якби не мужність ліквідаторів.

14 грудня – це день не тільки пам’ять про загиблих ліквідаторів, а й пам’ятна дата, яка нагадує усім нам про героїчні зусилля наших співвітчизників, які з перших хвилин катастрофи стали на боротьбу з невидимим ворогом – радіацією та зробили вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Час невпинною ходою віддаляє нас від страшної Чорнобильської трагедії, але не загоює рани учасників тих подій. У День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ми віддаємо данину пам’яті і шани усім ліквідаторам за самовідданість та мужність, які, ризикуючи своїм життям і не шкодуючи свого здоров’я, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії.    

Вічна пам’ять справжнім героям, яких вже немає серед нас, віддавши своє життя в боротьбі з радіаційною катастрофою, долаючи її наслідки, які несли велику відповідальність за наше з вами майбутнє, заради спасіння нашої землі і людей від страшної аварії. Їх подвиг - безсмертний!

Низький уклін вам, ліквідатори, за врятовані життя. Миру вам і вашим родинам, міцного здоров’я, добробуту, спокою та довгих років життя!

 

З повагою

 

Т.в.о.голови обласної
державної адміністрації                                                                                                                             Сергій КОЗИР

 Корисні посилання