Звернення Президента України до організаторів та учасників дитячих мовних таборів GoCamps

18.11.2016 11:34:57

Шановні друзі!

Радий вітати учасників, організаторів, волонтерів, усіх, хто долучився до підготовки та втілення в життя проекту дитячих мовних таборів GoCamps.

2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні і ця ініціатива знайшла підтримку у наших іноземних друзів, які прибули до нас із різних куточків світу з бажанням поділитися своїми знаннями, досвідом, вміннями. Понад 120 волонтерів з 38 країн світу покажуть, що вивчення англійської мови – це весело, цікаво і захопливо.

Світ навколо нас невпинно змінюється і ми змінюємося разом з ним. Сьогодні кожен повинен мати доступ до глобальної інформації і знань. Основним інструментом для цього є, поза сумнівом, англійська мова – місток, який дозволяє людям різних країн, релігій і етносів бути частиною сучасного глобального світу, говорити в прямому значенні однією мовою.

Біля 9 тисяч українських школярів із 113 шкіл по всій країні отримають цього літа новий і незабутній досвід – вивчення англійської мови поза звичними шкільними стінами, у літньому таборі, поєднавши відпочинок, навчання та спілкування з цікавими людьми з усього світу.

Впевнений, що ця ініціатива знайде продовження у нових підходах до вивчення іноземної мови у наших школах, відкриє перед українськими школярами нові перспективи і можливості, залучить широке коло вчителів, учнів волонтерів до участі проекті GoCamps.

Щиро дякую вам за участь і допомогу в проведенні літніх мовних таборів і зичу успіхів, гарного настрою і незабутніх вражень.

Корисні посилання