Звіт про проведення засідання за «круглим столом» на тему: «Про стан та подальший розвиток переробки овочів та фруктів»

18.10.2016 08:35:24

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (зі змінами), з метою забезпечення реалізації в області Плану заходів щодо реалізації в області Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні у 2016 році, затверджений першим заступником голови обласної державної адміністрації від 25 січня 2016 № 4/343,

13 жовтня 2016 року за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47 (конференц-зал) Департаментом агропромислового розвитку обласної державної адміністрації за участю громадськості, представників Держпродспоживслужби в Херсонській області та керівників підприємств харчової та переробної промисловості області було організовано та проведено засідання за «круглим столом» на тему: «Про стан та подальший розвиток переробки овочів та фруктів».

У рамках заходу відбулося громадське обговорення питань щодо подальшого розвитку галузі переробки овочів та фруктів Херсонської області, опрацьовано перспективні плани щодо впровадження на підприємствах регіону інноваційних технологій у виробництві продовольчих товарів, а також окреслені питання щодо сертифікації та якості продукції переробної галузі та її виходу на зовнішні ринки.

Під час проведення обговорення до Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації надійшло 1 пропозиція від 1 представника громадського об’єднання, яке піклуються про розвиток переробної галузі Херсонщини та безпечного виробництва продовольчих товарів:

Інформація про осіб, що взяли участь в обговорені (ПІБ, організація) Автори пропозицій або зауваження від
громадськості
Зміст пропозицій та зауважень Відмітка про врахування з відповідним обґрунтуванням
1 2 4 5
Шахунов Валерій Борисович –

голова Херсонської обласної спілки споживчих товариств

Шахунов Валерій Борисович –

голова Херсонської обласної спілки споживчих товариств

Для збільшення обсягів реалізації в мережі роздрібної торгівлі області продукції місцевих товаровиробників та з метою подальшого просування їх продукції на внутрішній та зовнішній ринки необхідно продовжувати вживати заходів щодо популяризації  даної продукції. Враховано
Дуров Сергій Борисович – голова правління

ПАТ «Херсонський комбінат хлібопродуктів»

Шайдеров Сергій Іванович – голова Херсонської обласної громадської організації «Здорова сім’я успіх нації»

Корисні посилання