Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Херсонської обласної державної адміністрації за 2013 рік

19.01.2016 10:09:53
У 2013 році до обласної державної адміністрації надійшло 185 запитів про надання публічної інформації, з яких поштою – 102, факсом – 3, електронною поштою – 80.
 
За категоріями запитувачів 71 запит надійшов від підприємств та організацій, 19 – від громадських об’єднань, від представників ЗМІ – 36 та 59 – від фізичних осіб.
 
Більшу частину запитувачів цікавила інформація довідково-статичного характеру у галузі освіти, будівництва, про товари,  послуги; інформація щодо декларацій на майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру голови облдержадміністрації та його заступників; екологічна інформація; виконання обласного бюджету у 2013 році; виконання Закону України  «Про доступ до публічної інформації».
 
Щодня оновлюється інформація у системі обліку  публічної інформації. Щокварталу оприлюднюються звіти про результати розгляду запитів на інформацію. 180 запитів із вищезазначених питань розглянуто відповідними структурними підрозділами обласної державної адміністрації та її апарату, забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни. 5 запитів надіслано розпоряднику інформації.

Корисні посилання