Звіт щодо проведення роз’яснювального семінару на тему «Інновації в сфері захисту навколишнього середовища»

09.12.2016 14:57:18
Звіт  щодо проведення роз’яснювального семінару  на тему «Інновації в сфері захисту навколишнього середовища»

 

08 грудня 2016 року о 10 годинні (за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, зал засідань, І поверх) за підтримки Департаменту агропромислового розвитку та Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) проведено роз’яснювальний семінар на тему: «Інновації в сфері захисту навколишнього середовища».

Під час семінару представники вищенаведеного проекту ознайомили учасників із новою Програмою зустрічних грантів пов’язаних з інноваціями в галузі захисту навколишнього середовища та розвитку плодоовочевого бізнесу, яка впроваджуватиметься у 2017 році, а також її умовами.

Зокрема, вказаною Програмою передбачено проведення конкурсу, а саме отримання від фермерів, малих та середніх підприємців найкращих пропозицій по захисту навколишнього середовища, які мають цінність для виробництва плодоовочевої продукції та післязбиральної обробки. Конкурс спрямовано на просування, адаптацію та покращення засобів захисту навколишнього середовища, послуг та практик.

Відібрані, в рамках проведеного конкурсу, учасники отримають безповоротну фінансову допомоги у сумі до 50 000 дол. США у гривневому еквіваленті, за умови фінансової участі пошукача у відношенні 1:1.image-0-02-05-b9d25aa0bddc7a2417bd00df80573ca2471078644086fbd6203aa020c119585a-v

Також, представники Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва ознайомили учасників семінару з положеннями конкурсу, розглянули форму заявки, надали роз’яснення щодо її заповнення та відповіді на запитання. Водночас звернуто увагу присутніх на строках подачі заявок на участь у конкурсі, а саме крайній строк подачі заявки спливає 31 грудня 2016 р.

За більш детальною інформацією про діяльність Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, положення конкурсу на отримання гранту та форми заявок, керівництво по їх заповненню, завітайте, будь ласка, на сайт УПБРП www.uhbdp.org. Скачати форму заявки: http://uhbdp.org/ua/1092-konkurs-proektiv-na-otrimannya-zustrichnikh-grantiv-po-innovatsiyam-v-galuzi-zakhistu-navkolishnogo-seredovishcha. Матеріали та запитання можна надсилати на адресу: [email protected].

Крім того, на зазначеному заході окремо розглянуті питання щодо шляхів збільшення виноробства виноробної продукції та алкогольних напоїв,а також умов участі сільгосптоваровиробників у форвардній програмі закупівлі зерна врожаю 2017 року ПАТ «Аграрний фонд».

Так, представники Головного управління ДФС у Херсонській області та Головного управління статистики у Херсонській області поінформували присутніх про зміни, які відбулись в податковому законодавстві України щодо встановлення на виноробну продукцію ставки акцизного податку та його декларування, а також новими підходами у статистиці сільського господарства та навколишнього середовища щодо показників добрив та пестицидів.

В зазначеному заході прийняли участь представники обласної та районних державних адміністрацій, обласних структур, наукових установ, голови сільських та селищних рад, товаровиробники сільськогосподарської продукції, керівники сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, фермерських господарств та громадських організацій.

Корисні посилання