Звіт за результатами проведення консультацій із громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій стосовно проекту змін до програми молодіжного житлового кредитування в Херсонській області на 2019 - 2022 роки

29.09.2020 12:35:19

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:

Департамент розвитку територій Херсонської обласної державної адміністрації.

 

2. Зміст питання або назва проекту акту, що виносилися на обговорення:

Проект змін до програми молодіжного житлового кредитування в Херсонській області на 2019 - 2022 роки.

 

Публічне громадське обговорення проводилось шляхом електронних консультацій. Інформаційне повідомлення та матеріали було розміщено на офіційному веб-сайті в мережі Інтернет – https://khoda.gov.ua/іnformacіjne-povіdomlennja-pro-provedennja-elektronnoї-konsultacії-z-gromadskіstju-shhodo-proektu-zmіn-do-programi-molodіzhnogo-zhitlovogo-kredituvannja--v-hersonskіj-oblastі-na-2019---2022-roki

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні.

Представники громадськості не взяли участі в обговоренні.

 

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до Департаменту розвитку територій Херсонської обласної державної адміністрації.

Пропозиції та зауваження не надходили.

 

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:

Пропозиції та зауваження не надходили.

 

6. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

У зв’язку з відсутністю пропозицій проект змін до програми молодіжного житлового кредитування в Херсонській області на 2019 - 2022 роки залишити без змін.

Корисні посилання