Конференція з досвіду впровадження інструментів дистанційного врядування в роботі ОГС

15.07.2021 15:50:00
Конференція з досвіду впровадження інструментів дистанційного врядування в роботі ОГС

Фонд громади міста Херсон "Захист" розробляв освітній онлайн курс по запуску та використанню інструментів Google та Microsoft в організаціях громадянського суспільства.

20 липня о 15.00 в готелі Raziotel Kherson за адресою вулиця Бєлінського, 19, Херсон відбудеться конференція, на якій ми представимо онлайн відеокурс, який дозволить визначити основний вектор роботи в процесі цифрової трансформації громадських організацій та допоможе трансформувати роботу команди організації та дати старт роботи всієї команди в онлайн форматі.

Запрошуємо вас стати першими, хто зможе познайомитись зі створеним відеокурсом, який ми будемо масштабувати на всю Україну.

Офлайн участь за умови попередньої реєстрації.

Відеокурс представлено БО "Фонд громади міста Херсон "Захист" в рамках "Програми сприяння громадській активності "Долучайся", що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст відеокурсу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов'язково відображає погляди Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Корисні посилання