Валентина Січова провела робочу зустріч з другим секретарем з політичних питань Посольства Великої Британії

01.03.2016 09:03:51
Валентина Січова провела робочу зустріч з другим секретарем з політичних питань Посольства Великої Британії

29 лютого перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова зустрілася з другим секретарем з політичних питань Посольства Великої Британії в Україні Лісою Тамвуд.


Під час зустрічі обговорили ситуацію щодо забезпечення та обліку внутрішньо переміщених осіб в регіоні, економічну ситуація в області та вплив на неї через анексію АР Крим, співпраці з представниками кримськотатарської меншини.

Валентина Січова подякувала за підтримку міжнародної спільноти, в тому числі Великої Британії, та додала, що обласною державною адміністрацією проводиться робота, спрямована на відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою, їх облаштування і створення умов для задоволення соціальних, культурних та освітніх потреб в області. В області реалізується програма розселення та облаштування депортованих кримських татар і осіб інших національностей, що повернулися на проживання в Україну. Перший заступник наголосила на тому, що взаємовідносини між керівництвом області і кримсько-татарським народом злагоджені та продуктивні. У разі необхідності та потреби органи влади завжди сприяють у вирішенні нагальних питань представників Меджлісу.

IMG_1388

«Ми хотіли побачити як ідуть справи в області та дізнатися набагато більше про політичний та економічний стан, наслідки анексії Криму для Херсонщини», – зазначила Ліса Тамвуд.

IMG_1374

У свою чергу Валентина Січова зауважила, що в області ситуація стабільна.

«Звичайно, у зв’язку з анексією, ми втратили економічні відносини з півостровом Крим, але така ситуація дала нам змогу відкривати нові ринки збуту та налагоджувати нові торгівельні відносини», – розповіла перший заступник голови облдержадміністрації.

Корисні посилання