Відкриті дані

ПРО ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ У ФОРМІ ВІДКРИТИХ ДАНИХ

Питання відкритих даних регламентуються статтею 101 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року № 835.

Розпорядники інформації зобов’язані оприлюднювати і регулярно оновлювати публічну інформацію у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних та на своїх веб-сайтах.

Створення та забезпечення функціонування Єдиного державного веб-порталу відкритих даних здійснюється Державним агентством з питань електронного урядування, яке є його утримувачем.

Публічна інформація у формі відкритих даних є дозволеною для її подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язковим посиланням на джерело отримання такої інформації.

Публічна інформація у формі відкритих даних – це публічна інформація у форматі, що дозволяє її автоматизоване оброблення електронними засобами, вільний та безоплатний доступ до неї, а також її подальше використання.

Набір даних – електронний документ, який містить відкриті дані та складається із структурованої сукупності однорідних значень (записів), включає поля даних та метаінформацію про них;

Оприлюднення набору даних – розміщення та оновлення розпорядником інформації наборів даних на офіційному веб-сайті розпорядника інформації або на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних та забезпечення доступу до наборів даних за допомогою інтерфейсу прикладного програмування.

Розпорядчі акти голови  обласної державної адміністрації  щодо організації роботи з оприлюднення інформації у формі відкритих даних:

Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 вересня 2016 року № 714 «Про організацію роботи з оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних».

Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 червня 2019 року № 457 «Про деякі питання розміщення наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».

Структурні підрозділи Херсонської ОДА

05.07.2019 10:20:36

№з/п Назва структурного підрозділу на сайті ХОДА (в рубриці «ві..

Корисні посилання