Опитування громадськості щодо проблем захисту прав людини в концепції перехідного правосуддя

12.10.2023 10:58:58

У Науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності ім. акад. В. В. Сташиса НАПрН України за підтримки Національного фонду досліджень України проводиться дослідження в рамках проєкту: «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель».

Просимо Вас взяти участь в опитуванні та надати відповіді на наведені нижче запитання. Будь ласка, позначте варіант відповіді, який у найбільшій мірі відображає Ваше ставлення до досліджуваної проблеми. 

Анкетування анонімне. Конфіденційність гарантована. Ваші відповіді сприятимуть повному і всебічному вивченню проблем реалізації концепції перехідного правосуддя в Україні під час її післявоєнного розвитку. Ваша думка дуже важлива для нас.

Довідково.

Перехідне правосуддя є формою суспільного переходу від стану конфлікту до миру. Із настанням повоєнного періоду в Україні існує високий ступінь вірогідності розгортання соціальних конфліктів різної природи. Упередження їх появи, мінімізація негативних суспільно небезпечних проявів й недопущення ризику повторення масштабного збройного конфлікту – важливе завдання реалізації концепції перехідного правосуддя.

Анкета для опитування громадськості з проблем реалізації концепції перехідного правосуддя:  https://forms.gle/vBo4AcfJjhv146Ut9.  

Анкета для опитування внутрішньо переміщених осіб щодо проблем реалізації концепції перехідного правосуддя: https://forms.gle/raoNPSP1wh3Jt6sN9.

QR-коди анкет для проходження опитування на мобільному пристрої: 

Корисні посилання